Çınarlı Mah. Şeyit Polis Fethi Sekin Cad. No:1C MartıTower, 35530 Bayraklı/İzmir

Radyofrekans (Magic Polar Radyofrekans)

Yüz Konturu ve Cilt Sıkılaştırma, Selülit Tedavisi

Radyofrekans(RF) tedavileri özellikle Unipolar ve Bipolar RF enerjilerini birleştirerek tek bir başlık ile cildin eş zamanlı olarak hem derin hem yüzeyel ısıtılmasını sağlarken, cilt yüzeyinin zarar görmesini engeller. Cildi pürüzsüzleştirmek, sıkılaştırmak, kollajeni rejenere etmek ve cerrahi olmadan da net sonuçlar almak mümkündür.

Cildimiz çevresel etkenler ve kronolojik olarak yaşlanmaya mahkumdur. Bunun sonucunda yerçekimi etkisi ile sarkmalar, cilt altı bağ dokusunda bozulma sonucu kırışıklık ve diğer yaşlanma belirtileri ortaya çıkar. Magic Polar RF enerjisi oluşturduğu ısı enerjisi ile ekstraselüler matrixi ve cilt dokularını ısıtarak yüzeyel ve derin etki ile kollajen liflerini onarırken yeni kollajen ve elastin oluşumu için fibroblast mekanizmasını aktive eder. Bunun sonucunda cilt altı dokuda kollajen lifleri artar. Sıkılaşma ve konturlarda düzelme oluşur. Pürüzsüz sıkı bir cilt oluşumu izlenir.

RF ayrıca vücut konturlarının düzeltilmesine, selülitli dokularda portakal kabuğu görünümünü de aynı etki mekanizması ile düzeltir. %70-80 oranında azaltır. Kavitasyon ve LPG ile kombine edildiğinde sonuçlar daha başarılı olarak izlenmektedir. 18 yaş üzerindeki hastalara uygulanabilir. Teknik olarak tüm cilt tiplerine uygulanabilir. Ayrıca cildi soğutmaya ihtiyaç duymaz. Bu özellik tedavinin etkinliğini arttıran biz özelliktir. Ortalama haftada 2 veya 3 kez uygulanabilir. 10-15 seans önerilir. Epilepsi(sara hastalığı), Multipl Skleroz, kalp pili olanlar, kalpte ileti bozukluğu olanlar, insüline bağımlı diabetiklerde uygulanmaz.