Atatürk Cad. Katipoğlu Apt. 372/1 K.5 D.5 Alsancak / İZMİR

Popüler Hizmetler

Baby Face Beauty (Thulium Lazer)

CDS (Kozmesötik Salim Sistemi) canlandırıcı bileşikleri cildin derinlerine dağıtarak yaşlanan ve hasar gören cildin genel görünümünü iyileştirme metodu ya da sürecidir. CDS lazeri kullanılmadan uygulanan kozmetik ürünler ancak kısmen emildiğinden…

Medikal Cilt Bakımları

Cilt bakımının amacı sadece güzel görünmek değil; aynı zamanda ruh ve beden sağlığımızı korumaktır. Sağlıklı görünen bir cilt çevremizle olan ilişkilerimizin işteki performansımızın ayrıca moral eğrimizin yüksek olmasında çok önemli…

Lazerle Dövme Silme - Kalıcı Dövme Silinmesi

Kalıcı dövme çıkarılmasında ve iyi huylu pigmente lezyonların çıkarılmasında ND Yag Q switched lazerler en etkili kullanılan ve sonuçları çok iyi olan lazer sistemleridir.

Lazer Epilasyon

Lazer teknolojisi son yıllarda sağlık alanında kullanılmaktadır. Lazer adı zaman zaman insanlara ürkütücü gelse de teknolojik gelişiminin takip edilmesi, hekimin ve tedavinin başarısını arttırır.

Lazer Destekli Liposuction Smartlipo - Lazer Lipoliz

Lazerlipoliz lokal anestezi altında uygulanır tüm işlem boyunca ağrı duyulmaz. Sadece hafif bir dokunma hissedilir. Lazer kanülünün yarattığı bu hisler hızlıca sonlanır.