Atatürk Cad. Katipoğlu Apt. 372/1 K.5 D.5 Alsancak / İZMİR

HİZMETLERİMİZ

Estetik Cerrahi Operasyonlar

Özel Esmira Polikliniği Türkiye'de ve dünyada yapılan tüm estetik ve plastik cerrahi operasyonları yapılmaktadır.(Operasyonlar anlaşmalı hastanelerle yapılmaktadır.)

Operasyonsuz Yüz Gençleştirme

Yaş ilerledikçe, vücut ve yüz boşalarak yumuşak dokusunu kaybediyor, kemikler eriyor. Bunlara bir de yer çekiminin etkisi eklendiğinde, sarkma meydana geliyor. Erimenin çözümü, kaybolan dokuyu yerine koymak, yani doldurmak.

Lazer Tedavilerimiz

Prensip olarak bütün cilt hastalıkları lazer ile tedavi edilebilir. Günümüzde en çok aşağıdaki rahatsızlıklarda uygulanmaktadır;

Zayıflama Ve Selülit Tedavileri

Bölümümüzde kişiye özel hazırlanan zayıflama programlarında bölgesel kilo verme ve selülit tedavisi ayrı bir yer tutmaktadır.

Terleme Tedavisi

Terleme insanda doğal fizyolojik bir durumken, aşırı terleme çok büyük sorunları da beraberinde getirmektedir. Ter bezlerinin aşırı çalışması durumunda artan ter kişinin gündelik yaşamını olumsuz etkilerken sosyal problem ve sağlık…

El Gençleştirme Tedavileri

Ellerimiz yaşlanma belirtilerini en çok gösteren uzuvlarımızdır. Zamanla ellerimizin altındaki doku desteği azalır. Travma ve güneş ışınlarının etkisi ile el derisi üzerinde de yaşlılık ve güneş lekeleri oluşur.