Atatürk Cad. Katipoğlu Apt. 372/1 K.5 D.5 Alsancak / İZMİR

Baby Face Beauty Sıkça Sorulan Sorular

Günümüzün en gözde cilt bakım tedavilerinden biri olan ve avantajları ile diğer lazer işlemlerinden ayrılan Baby Face Beauty Lazer tedavisi her geçen gün odak noktası olma durumunu arttırmaktadır. Baby Face Beauty'nin bilinirliğinin artması ile hakkında merak edilenler de doğru orantılı olarak artmaktadır.

Baby Face Beauty ile ilgili sık sorulan sorular ve yanıtları ise aşağıdaki gibidir...

1) Baby Face Beauty Nedir?

Baby Face Beauty, özellikle lekeleri tedavi etme ve cildi yenileme alanlarında etkili bir lazer tedavi şeklidir. Diğer lazer tedavilerinden farklı ise tedavi süresinin 7-10 dakika gibi oldukça kısa olması, işlem sırasında ağrı duyulmaması ve bu nedenle anesteziye gerek kalmamasıdır. Üstelik Baby Face Beauty lazer tedavisinde iyileşme süreci de bulunmamaktadır. Kişi normal hayatına hemen dönebilmektedir. Kısa sürede geçen hafif kızarlık dışında hiçbir tepkime göstermemektedir. 

2) Baby Face Beauty Nasıl Uygulanır?

Baby Face Beauty, lazer yoluyla cilde mikro-kanallar açılmasıyla uygulanmaktadır. Kişinin cilt sorununa göre uygun olarak seçilen C vitamini, Retinol, Tranexamic acid, Resveratrol, kök hücre içeren lasemd ampüller cilde yedirilmektedir. Ürünlerin emilmesinin ardından lasemd kremi veya maskesinin uygulanması ile seans sonlandırılmaktadır.

3) Baby Face Beauty Kaç Seans Sürer?

Baby Face Beaty lazer tedavisi uygulamalarında tek seans etkili sonuçlar almak için yeterli olabilmektedir. Ancak genellikle ihtiyaç duyulan ve önerilen seans sayısı dörttür. Seanslar 7-10 günlük periyodlarla uygulanmalıdır. 

4) Baby Face Beauty Hangi Amaca Yönelik Uygulanır?

Baby Face Beauty lazer tedavisi özellikle cilt bakımı ve diğer lazer tedavilerinden başarılı sonuç alamamış olan kişiler tarafından daha etkili olduğu için tercih edilmektedir. Cildini dış faktörlere karşı uzun süre korumak isteyenler için Baby Face Beauty mükemmel sonuçlar vermektedir.

Baby Face Beauty yöntemi, leke tedavisi, kırışıklık azatlma, anti-aging, melasma, pigment azaltılması, skar tedavisi, boyun gençleştirme, cilt beyazlaştırma, cilt yenileme, dekolte onarımı gibi nedenlerle uygulanmaktadır.

5) Baby Face Beauty'nin Etkisi Ne Zaman Hissedilir?

Baby Face Beauty'nin etkisi birkaç gün içinde hissedilmeye başlanır ve onarım devam ettiği için etkisi giderek artar. Baby Face Beauty ile cilde uzun vaadeli onarım ve bakım yapmak mümkün olmaktadır.