Çınarlı Mah. Şeyit Polis Fethi Sekin Cad. No:1C MartıTower, 35530 Bayraklı/İzmir

Baby Face Beauty

Baby Face Beauty, güzellik her dönemde özellikle kadınların odağında olan bir konudur. Günümüzde cilt güzelliği ve gençliğini korumak için farklı yöntemler uygulanabilmektedir. Gerek kozmetik çözümler gerekse uzmanların uygulama alanı içerisine giren yüz gençleştirme yöntemlerinin yanı sıra son yıllarda Baby Face Beauty en sık tercih edilen yöntemlerden biridir. Konforlu bir şekilde uygulanıyor olması ve uzun süre kalıcılık sağlaması nedeni ile gençliğini ve güzelliğini korumak isteyen kadınlar için tatmin edici bir yöntemdir. 

Baby Face Beauty Nedir?

Thulium lazer teknolojisinin kullanılarak uygulandığı Baby Face Beauty uygulması bir çeşit cilt yenileme lazeri olarak karşımıza çıkmaktadır. 1927 nm dalga boyu thulium lazer tekolojisi ile uygulanan Baby Face Beauty uygulaması; deri içerisindeki mikro dokulara da ulaşabilir nitelikte olması sayesinde oldukça derin bir bakım sağlamaktadır. Cilt yapısının ihtiyacı olan A vitamini, C vitamini ve birtakım minerallerin de nüfuzu sağlandığı bu uygulama sonrasında ciltte gözle görünür nitelikle gençleşme, pürüzsüzleşme ve aydınlanma açığa çıkmaktadır.  

Baby Face Beauty Nasıl Yapılır?

Baby Face Beauty uygulaması öncesinde uygulama yaptıracak olan kişinin cilt tonu ve yapısı ayrıntılı bir şekilde değerlendirilmektedir. Böylece uygulamanın kaç seans süreceğine karar verilmektedir. İki aşamada yürütülen uygulamanın ilk aşamasında lazer ışınları ile mikrokanallar açılmaktadır. 4 ila 6 dakika süren bu aşama sonrasında ikinci aşamada cildin ihtiyacı olan vitamin ve minerallerden oluşan özel ürünler cilt altına yedirilmektedir. 

Baby Face Beauty Hangi Amaçlar İçin Kullanılır?

Baby face beauty uygulamasının tercih edilme sebepleri aşağıdaki şekildedir;

- Kırışıklıkların giderilmesi

- Cilde parlak bir görünüm kazandırılması

- Yaşlanma karşıtı bakım uygulanması

- Cilt tonunun eşitlenmesi

- Yüz ve boyun gençleştirme

- Skar dokusunun azaltılması

- Malezma

- Cildin sıkılaştırılması

- Gözeneklerin sıkılaştırılması

- Dekolte bakımı

Baby Face Beauty Neden Tercih Edilmelidir?

Günümüzde kadınların çoğu kalıcı ve etkili bir bakım için farklı yöntemler denemektedir. Baby face beauty uygulaması ise bu yöntemler arasından;

Uygulama süresinin kısa olması

Uygulama sırasında herhangi bir ağrı ya da acı hissi yaşanmaması özellikleri ile sıyrılmaktadır. 

Hızlı ve Etkili Lazer Destekli Cilt Bakımı

CDS (Kozmesötik Salim Sistemi) canlandırıcı bileşikleri cildin derinlerine dağıtarak yaşlanan ve hasar gören cildin genel görünümünü iyileştirme metodu ya da sürecidir. CDS lazeri kullanılmadan uygulanan kozmetik ürünler ancak kısmen emildiğinden cildinizi derinlemesine etkilemez. Baby Face Beauty Thulium lazer cihazı cildinizin kendini onarmak ve yenilemek için ihtiyaç duyduğu güçlendirici hayati besinlerin dağıtımını ve cilt altı dokulara gönderimini en üst düzeye çıkarır.

Baby Face Beauty

Baby Face Beauty

 

Başlıca Endikasyonlar

 • Kırışık Azaltma
 • Yaşlanmayı Geciktirme Aydınlatma
 • Renk Açma
 • Epidermal Melazma
 • Güneş Lekeleri
 • Cilt Laksitesi
 • Yaşlılık Lekeleri
 • Dekolte Bakımı
 • Boyun Gençleştirme

Baby Face Beauty Programı

Baby Face Beauty, ileri teknoloji bir thulium lazer sisteminin seçkin kozmesötik ürün çeşitleriyle (LASEMD Ampuller) bir araya geldiği en yeni Kozmesötik Salim Sistemidir (CDS). Kozmesötiklerin ciltte emilmesi için en uygun ortamı sağlayarak içten dışa doğru iyileştirmeyi hızlandırmak amacıyla tasarlanmıştır.

Baby Face Beauty Kimlere için Uygundur?

 • Normal cilt programlarından istedikleri sonucu alamamış olup geleneksel lazer tedavileriyle ilişkili bekleme süreleri için de elverişli durumda olmayan hastalar
 • Fazla beklemeden daha parlak bir cilt tonuna kavuşmak ve cilt dokularını iyileştirmek isteyen hastalar
 • Cilt hasarını önleyebilen uzun vadeli bir cilt bakımı programı arayışındaki hastalar
 • Başka bir lazer ya da alternatif enerji tedavisine destek olacak bir tamamlayıcı tedavi programına ihtiyaç duyan hastalar

Bu Programının Size Sağladıkları

 • Ağrı hissettirmez
 • Anestezi gerektirmez
 • Bekleme süresi yoktur
 • Tedavi hızla gerçekleşir
 • Klinikten eve dönüşte de bakım devam eder

Cildinizdeki Saflık

aseMD ampul serisi CDS (Kozmesötik Salim Sistemi) için özel olarak tasarlanmıştır çünkü her ampulde sadece saflığı sağlamaya yetecek miktarda bileşen vardır. Bunun sonucunda doktorlar da tedaviden en uygun sonuçları elde edebilir.

Vc Ampul (Askorbik Asit)

C Vitamini (VC) sağlıklı kolajen yapılar oluşturarak cildin daha en güçlü antioksidanlardan biridir. Ayrıca erken yaşlanmış ve güneşten zarar görmüş cildi de gençleştirir.

Va Ampul (Retinol)

A Vitaminin (VA), ve özellikle de retlnoik asidin, yaşlanan cildi doğal yollardan geriye döndürdüğü kanıtlanmıştır. Retinoik asit genleri devreye sokarak ve yukarı yönde düzenleyerek epidermal bazal tabaka karatinositlerinin olgun ve sağlıklı epidermal hücrelere dönüşmesini sağlayıp yaşlanan cildi iyileştirir.

Ta Ampulü (Traneksamik Asit)

Traneksamik Asit (TA) plastik cerrahi sonrası yaraların iyileştirilmesinde onlarca yıldır sistemli biçimde kullanılmaktadır. Doktorlarca ve bilim insanlarınca keşfedilen beklenmedik bir yan etkisi cildi parlatması ve melazma sorununu çözecek bileşiklerin kullanılmasıyla sonuçlanmasıydı.

Rs Ampul (Resveratrol)

RS ampulde düşük moleküllü hiyalüronik asitle beraber doğal oluşumlu bir polifenol olan birinci sınıf (%95 saflıkta) Resveratrol de nanopartiküller halinde bulunur. Bir RS ampul şişesindeki resveratrol miktarı 500 şişe şaraptaki resveratrol içeriğine hemen hemen eşittir ve UV kaynaklı cilt kanserini ve erken yaşlanmayı önlemeye yardımcı olur.

 

 

Bu sistem konforu en ust duzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır; hızlı bir işlemle lazer enerjisi son derece küçük mikro ışınlar aracılığıyla dağıtılarak tedavinin kolayca yapılabilmesi sağlanır.
Klasik cilt bakımlarında ürünlerin yeterince derin tabakalara iletilememesi söz konusudur. Ancak Baby Face Beauty de açılan mikro kanallardan alt tabakalara ürünün tamamiyle gönderilmesi sağlanır. Buda cilt yenilemeyi, parlatmayı ve bakımı en ileri seviyede gerçekleştirir.
Çoğu hasta sonuçları birkaç gün gibi çok kısa sürede alır, ancak, cildiniz kendini onarıp yenilemeye hafta boyu devam eder.