Çınarlı Mah. Şeyit Polis Fethi Sekin Cad. No:1C MartıTower, 35530 Bayraklı/İzmir

Ameliyatsız Yüz Germe (Dinamik Askı)

Dinamik Askılama Nedir?

Kalıcı ve esnek asma ipleri kullanılarak yapılan ameliyatsız yüz germe işlemidir.

Yüzün yaşlı ve yorgun ifadesini düzeltmek için kalıcı ve esnek askılarla lifting amacıyla yapılır. Uygulama sonrası gerginleştirici etki hemen görülür.

Başka hiçbir uygulamada olmayan bir şekilde, "Dinamik Askılama" doktora ve hastaya, işlem tamamlanmadan önce asimetride düzelme, burunun iki yanında oluşmuş ve yaşlı gösteren oluklarda sağlanan açılma miktarı gibi, değişimleri kontrol etme şansa da verir.

Dinamik Askı Güvenilir midir?

Yüzümüze yaşlı görüntüYü veren; yıllar içinde gevşeyip sarkan kas ve dokulardır. Dinamik askılama bu dokuları derinden destekleyerek asmak ve cildi germek için geliştirilmiş, güvenli bir yöntemdir. 50 yıldan fazla zamandır güvenle kullanılan, biyo-uyumlu malzemeden yapılmaktadır.

Tamamen Fransız üretimi bir askılama materyali kullanılmaktadır. 2007 yılından bu yana 74.000 adetten fazla uygulanmış bu askılama materyalinin, kalıcı etkisi ve güvenilirliği yıllar içinde, test edilmiş ve kanıtlanmıştır. Dünyada 40 tan fazla ülkede uygulanmaktadır.

Dinamik Askı Etkisi Uzun mudur?

Yüzünüzün sarkmalarını askılamak için kullanılan esnek ve asıcı biyo-uyumlu materyal, derin dokuda erimeden kalır. Böylece asıcı ve toparlayıcı etkisi çok daha uzun süre devam ederken, ilerleyen yaşlarda yeni ve daha ileri sarkmalara karşı da, yararlı bir destekleyici etki Sağlar.

Yüzdeki sarkmaları, askılama sırasında biyo-uyumlu materyal esnekliği sayesinde, yüzün mimik hareketlerine uyum sağlayarak, dışarıdan belli olmadan görevini yerine getirin Dışarıdan belli olacak gerilmelere neden olmaz.

Neden Dinamik Askı Tercih Edilir?

Dinamik askılama, yüzümüzdeki sarkma ve derinleşen çizgileri uzun süre ile giderebilen ve sarkmayı uzun yıllar boyu erteleyebilen etkili bir yöntemdir.

Böylece yaşlı gösteren ve aşağı doğru sarkmış yüz ifadesi, tekrar genç yaşlardaki görünüme kavuşabilir, yaşlı ve mutsuz olan yüz ifadesi doğal haline döndürülebilir.

Dinamik askılama işleminin, çözülüp dağılmayan bir askı ile yapılmasının çeşitli avantajları vardır;

  • Askılama ve taşıma ömrü çok uzundur.
  • Dokularla reaksiyona girmediğinden histolojik komplikasyon riski daha azdır.
  • Hekime daha güvenilir bir uygulama şansı verir.
  • Yumuşak ve esnek asıcı ipler, ayrıca yüzdeki mimik hareketlerine uygun esneyerek, doğal ve fark edilmeyen bir askılama Sağlar.
  • Dinamik askılamadaki yüksek asıcı güç ile, uzun yıllar dokuya iyi tutunmanın sağlanması büyük bir avantajdır.
  • Bu özelliklerin tamamı, dinamik askılama yöntemini güvenli, kolay uygulama isteyen hekimler ile, uzun süre etkili, kolay uygulanabilir, tehlikesiz bir çözüm arayanların ortak seçimi haline getirmiştir.

Erken Yaşlarda Yeni Başlayan Sarkmalarda

BROŞÜR FOTOGRAFLARI HASTALARIMIZA AİT DEGİLDİR...

İleri Yaşlarda Doku Sarkmaları Arttığında

BROŞÜR FOTOGRAFLARI HASTALARIMIZA AİT DEGİLDİR...

Dinamik Askı Nasıl Uygulanır?

Uygulama lokal anestezi ile yapılıp, yaklaşık 30-45 dakika sürmektedir. Yüzde yapılan analiz ve uygulama tasarımına göre dinamik askılamayı yapacak esnek tutucu ipler altından ilerlenerek doğru yerlere oturtulur. Gerilerek bırakılır. Yüz çalışmalarında tutunma alanı olarak saçlı deri altı
kullanıdığı için dikiş gerekmemektedir.

İz bırakmadan yapılan bu minimal girişimden sonra iyileşme çok süratli olur. Bu arada hissedilecek kısa süreli hafif ağrı, ağrı kesici ilaçlarla kolayca yatıştırılabilmektedir. Hastalar günlük hayata hemen dönebilir. Uygulama kolay, acısız ve günlük yaşamı etkilemeyecek şekilde gerçekleşmektedir. Doktorunuzun doğru bulduğu, her yaş ve her düzeydeki sarkma için yapılabilir.

BROŞÜR FOTOGRAFLARI HASTALARIMIZA AİT DEGİLDİR...